Restorant

Restorant
I njohur prej vitesh dhe me nje emer qe buron vetem kualitet dhe standart, Gloria ka nje emer mese me peshe ne tregun shqiptar te restoranteve dhe hotelerise.

Hotel Butik Gloria Restorant ka shume vite qe ofron sherbimet me te mira ne nivelin me te larte te standarteve dhe jane gjithnje ne kerkim total te  plotesimit te cdo kerkese te klienteve. Sot Hotel Butik Gloria Restorant  ka nje sere sherbimesh te cilat i ofron ne baze te gjithe kerkesave personale dhe te klienteve te saj. Dhoma te rehatshme, dizajn modern, kuzhine italine dhe mikse per te gjitha shije.

Gloria eshte partneri juaj më i mirë qe ju ofron komoditet që ju dëshironi, ku ju mund të provoni specialitetet e ndryshme dhe verera.  E njohur për vite me rradhë, ndodhet pranë qendrës së kryeqytetit të Shqipërisë, restoranti ynë është një mjedis i përshtatshëm për të shijuar momentet më të mira me miqtë tuaj dhe jo vetem. Specialitete dhe shërbimit fantastik dhe një mjedis i përsosur për të gjithë moshat. Restoranti tani eshte vendosur në katin me te lartë të Hotel Boutique Gloria dhe  mund të shijoni dhe një pamje të këndshme . Mund te na gjeni shumë lehtë afër rruges Qemal Stafa ne Tirane , në afërsi të shkollës Fan Noli .

Jeni të mirëpritur në çdo kohë të ditës të gatuajme ushqimin tuaj të preferuar , të kalojnë një kohë të mrekullueshme me kompaninë tuaj dhe të ndjehen të rehati dhe dashuri që karakterizon restorantin tonë .