Rreth Nesh

IMG_1563

Gloria Restaurant ishte dhe eshte nje nga restorantet me te njohura në Tiranë. Qe nga viti 2016 ne kemi investuar ne krijimin e nje vendi me praktik, per te përshtatur të gjitha shërbimet tona.  Hotel Butik Gloria eshte krijuar per te qene e gatshme gjithmone per te ofruar sherbime dhe standarte te larta per te gjithe klientet tane.

Hotel Restaurant Butik Gloria ndodhet prane qendres se Tiranes, kryeqytetit te Shqiperise. Shqipëria eshte një vend i me premisa te larta turistike, i cili ndodhet në Evropen Juglindore,  eshte nje vend me shume perspektive për turizmin dhe investimet.
Klima eshte e pershtatur ne menyre te persosur per pushime malore, detare, natyra e paster dhe e qete per të gjithë të gjithë ata qe duan përvojën më të mirë.
Hotel Boutique yne eshte nje vend qe ju duhet ta vizitoni në Tirane per te shijuar ushqimin tone te veçante dhe kemi nje eksperiencë të madhe ne hoteleri.

Ne jemi te kompletuar dhe plotesisht te afte per tu ofruar sherbimin e duhur në dhomat tona unike te hotelit. Dhomat kanë dizajn unik duke ofruar relaks dhe qetesi. Mobiljet dhe krevatet jane te teknologjise se fundit duke ju ofruar përvojen me te mire te gjumit. TV Plazma, Ajer te kondicionuar, kasaforte dhe shumë shërbime të tjera ne dhome vetem per klientet tane.

Ne ju ofrojme parkim per cdo lloj automjeti, ku ju mund te lini makinen ose motorin tuaj. Ne kemi kamera survejimi kudo, ne kete menyre ne sigurojme automjetin tuaj dhe sendet personale.

Rezervoni dhomën tuaj tek Hotel Boutique Gloria per te tjerat kujdesemi ne !